om inbrand

Inbrand tillhandahåller konsult-och förvaltningstjänster med ett fokus på en trygg hantering av domännamn, säkerhetslösningar och digital marknadsföring. Vi vänder oss till företag och myndigheter som ställer höga krav på service, kvalitet och säkerhet.

Genom aktiv förvaltning kan vi försäkra våra kunder om en trygg och skräddarsydd hantering av domännamn och en framgångsrik marknadsföring på Internet.

Inbrands personal har flera års erfarenhet och kompetens från branschens olika inriktningar samlat under ett tak. Med vår kunskap och kompetens kan vi erbjuda er marknadsledande expertis inom domänhantering och digital marknadsföring.

Vi håller våra kunder ständigt uppdaterade med de senaste nyheterna gällande domänrelaterade tjänster, och som kund hos Inbrand är ni alltid garanterade den bästa service som kan tänkas få gällande era strategiska namn på Internet.

Vi ser våra kunders behov.

team inbrand

Placeholder

Joel
Malmborg

PARTNER/CFO

 


joel.malmborg@inbrand.se

Tfn.0734-400030

Placeholder

Maria Andersson

PARTNER/ HR

 

maria.andersson@inbrand.se

tfn.0734-400034

Placeholder

Alexander Henriksson

PARTNER/ CLIENT MANAGER

 

alexander.henriksson@inbrand.se

tfn.0768-676414
Placeholder

Pernilla Ahlgren

Partner /
Client manager

pernilla.ahlgren@inbrand.se

tfn. 0703-313431

Placeholder

Martin Burchardt

client manager/Sales coach

martin.burchardt@inbrand.se

tfn.0734-400033

Placeholder

Christoffer Olsson

senior client manager/sales coach


christoffer.olsson@inbrand.se

tfn. 0734-400032
Placeholder

Victoria
Siloo

senior client manager

victoria.siloo@inbrand.se

tfn. 0734-400036


Placeholder

Anton Sandberg

client Manager

anton.sandberg@inbrand.se

tfn.0734-400037


Placeholder

Elaine
widtfelt

Account manager

elaine.widtfelt@inbrand.se

tfn.0734-401777

Placeholder

Cecilia Gustavsson

Financial assistant/
technical support

cecilia.gustavsson@inbrand.se

tfn. 040-626 76 00


Placeholder

Per-Olof Ruppel

Head of
Technical support

per-olof.ruppel@inbrand.se

tfn.0734-400039

Placeholder

Daniel Bengtsson

Technical
support

daniel.bengtsson@inbrand.se

tfn.040-6267600
Placeholder

Robin
Cedergren

client
Manager

robin.cedergren@inbrand.se

tfn.0734-400038


Placeholder

simon
lund

client
Manager

simon.lund@inbrand.se

tfn.0709-664002


Placeholder

Daniel
Nordin

client
manager

daniel.nordin@inbrand.se

tfn.0709-664607

Placeholder

Anton
Wessèus

client
Manager

anton.wesséus@inbrand.se

tfn.0708-591918


Placeholder

Mio
Bertilsson

client
manager

mio.bertilsson@inbrand.se

tfn.0734-400031