om inbrand

Inbrand tillhandahåller konsult-och förvaltningstjänster med ett fokus på en trygg hantering av domännamn, säkerhetslösningar och digital marknadsföring. Vi vänder oss till företag och myndigheter som ställer höga krav på service, kvalitet och säkerhet.

Genom aktiv förvaltning kan vi försäkra våra kunder om en trygg och skräddarsydd hantering av domännamn och en framgångsrik marknadsföring på Internet.

Inbrands personal har flera års erfarenhet och kompetens från branschens olika inriktningar samlat under ett tak. Med vår kunskap och kompetens kan vi erbjuda er marknadsledande expertis inom domänhantering och digital marknadsföring.

Vi håller våra kunder ständigt uppdaterade med de senaste nyheterna gällande domänrelaterade tjänster, och som kund hos Inbrand är ni alltid garanterade den bästa service som kan tänkas få gällande era strategiska namn på Internet.

Vi ser våra kunders behov.

team inbrand

Placeholder

Joel
Malmborg

PARTNER/CFO

 


joel.malmborg@inbrand.se

Tfn.0734-400030

Placeholder

Maria Andersson

PARTNER/ HR

 

maria.andersson@inbrand.se

tfn.0734-400034

Placeholder

Alexander Henriksson

PARTNER/ CLIENT MANAGER

 

alexander.henriksson@inbrand.se

tfn.0768-676414
Placeholder

Pernilla Ahlgren

Partner /
Client manager

pernilla.ahlgren@inbrand.se

tfn. 0703-313431

Placeholder

Martin Burchardt

Sales coach

martin.burchardt@inbrand.se

tfn.0734-400033

Placeholder

Christoffer Olsson

Key account
manager

Christoffer.Olsson@inbrand.se

tfn. 0734-400032
Placeholder

Filip
Eliasson

Account manager

filip.eliasson@inbrand.se

tfn. 0734-400038

Placeholder

Samuel Svensson

Account Manager

samuel.svensson@inbrand.se

tfn.0734-400031

Placeholder

Anton Sandberg

Account Manager

anton.sandberg@inbrand.se

tfn.0734-400037

Placeholder

Victoria
Siloo

Account manager

Victoria.Siloo@inbrand.se

tfn. 0734-400036


Placeholder

Per-Olof Ruppel

Head of technical support

per-olof.ruppel@inbrand.se

tfn. 0734-400039
Placeholder

Daniel Bengtsson

Technical support

daniel.bengtsson@inbrand.se

tfn.040-6267600